Kahta ilçesinde yerli katılan, kalite ve ucuzluğu bir arada bulunduracağına söz veren, hastane kavşağında hizmet vermeye başlayan Sedef Gross açılışı yapılan dualar ile yapıldı.
Sedef Gross Açılışı Yapıldı

Kahta  Devlet Hastanesi  kavşağında  hizmet  verecek olan Sedef  Gross  açılışına Kahta  Belediye  Başkanı İbrahim Yusuf  Turanlı, Muhtarlar Derneği  Başkanı Mehmet  Sait  Çetinkaya, çok sayıda esnafın katılımıyla  yapıldı. Yapılan duaların  ardından hayırlı ve  helal  rızık  temennileri  ile  kurdeleyi  kesen  Kahta  Belediye  Başkanı  İbrahim Yusuf  Turanlı, hayırlı olsun dileklerinde  bulundu.

Sedef Gross sahibi Bedir Geyik, Kahtahaber'a yaptığı açıklamada uzun yıllar İstanbul'da  market hizmeti verdikten sonra, memleket gibisi yok deyip memlekete hizmet için 2011 yılında SEDEF GIDA olarak değerli Kahtalı hemşerilerine hizmete başladıklarını ifade  ederek şunları kaydetti:

''İlçemiz her gün büyüyen  ve gelişen bir  kenttir. Bunun  yanında  maddi  olarak durumu  iyi  olmayanların da çoğunlukta  olduğu  bir  ilçedir. Bizler de  tüm bunları  göze  alarak kalite  ve ucuzluğu bir  adreste birleştirdik. Kahta'da   kurumsal marketlerin çoğalması üzerine GROSS sistemine ilk adımı Bismillah diyerek attık. Memleketimizin parası dışarı gitmesin, halkımız kaliteyi uygun fiyata alsın ve bir aile marketi olsun diye işe başladık. Allah utandırmasın..'' dedi.

Bizde  Kahta  Haber  olarak Sedef Gross 'a  hayırlı oldun diyoruz.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-01-09 14:05 tarihinde yayınlandı. 3400 Defa okundu.