Adıyamanlı Milli Eskrim Sporcularından Elif Naz Hayber, Duru Hayber, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret etti.
Avrupa Şampiyonasına Katılacaklar

Zagreb’de 15-16 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan U14 Avrupa Circuit müsabakalarına katılacak olan Milli Eskrim Sporcularından Elif Naz Hayber, Duru Hayber müsabakalar öncesi Antrenör Fatih Güneş ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, burada yaptığı konuşmasında, Adıyaman’ın Eskrim branşında oldukça başarılı olduğunu belirterek,” Zagreb’de yapılacak olan U14 Avrupa Circuit müsabakalarına katılacak olan sporcularımız ve antrenörlerimizin ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancımız tamdır.”dedi.

Keleş, “Ülkemizden 30 sporcunun katılacağı müsabakalara Adıyaman’dan 2 sporcu ile katılım sağlayacağız, bu bizim ve aynı zamanda ilimizin eskrim sporuna verdiği emekler anlamında büyük bir başarıdır. Ben sporcularımıza ve antrenörlerimize şimdiden başarılar diliyorum.”şeklinde ifade etti.

Öte yandan, Antalya ilinde 23 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında yapılan U10 -12-14 yaş Eskrim Flöre ve U10 Bayan Flöre branşındaki müsabakalarda Adıyamanlı Eskrim Sporcularından Özüm Tatar ve U14 Bayan Flöre branşında Elif Naz Hayber bronz madalya kazanmıştı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-02-10 16:17 tarihinde yayınlandı. 4974 Defa okundu.