İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
İdman Yurdu’ndan  Müdür Tünçmen’e Ziyaret

Adıyaman 1. Amatör Kırmızı grupta mücadele eden Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Çetin, spor kulübünün formasını ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’e hediye etti.

Ziyarette, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kültürel , sosyal  ve sportif etkinliklere önem vermesinden dolayı sevinç duyduklarını belirten Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çetin, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen’e teşekkür ederek takımının formasını hediye etti.

Müdür Tünçmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “spor, çocukların fiziksel, zihinsel, bilişsel ve sosyal gelişimini önemli ölçüde etkilemekte. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın sporu sevmesi için bakanlığımızın çeşitli projelerini uyguluyoruz. Sizde çocuklarımızın spor faaliyetlerine katılımını artırıcı ve sevdirici faaliyetler ile gelişimine katkıda bulunuyorsunuz. Yaptığınız bu çalışmalardan size ne kadar teşekkür etsek azdır “ şeklinde konuştu.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-10-22 07:06 tarihinde yayınlandı. 2457 Defa okundu.