Kahta İdmanyurdu Spor Kulübü 13 ve 14 Ekim tarihinde altyapı seçmeleri yapıldı.
Kahta İdmanyurdu altyapı seçmeleri

Kahta İdmanyurdu Spor Kulübü 13 ve 14 Ekim tarihinde altyapı seçmeleri yapıldı. Yapılan seçmeler yoğun talep olduğu görüldü. İki günde yaklaşık 600 çocuk ve genç başvuruda bulunarak  yapılan seçmelerde seçilmek için ter döktü.

Konuyla ilişkin açıklamada bulunan   Kulüp başkanı Mehmet Ali Çetin;

‘’Bu çalışmalarımız temel  amacı "Bu Toprakların Çocuklarına Güvenmek” vererek  onların ileriye dönük hedeflerinde  yardımcı  olmaktır. Bu yolda yolumuzdan asla  dönmeyeceğiz.Belki şimdi  istenilen yerde  değiliz  lakin daha  yolun başındayız  ve  yolumuza  tüm engelleri  yıkarak devam ediyoruz. Biz sabredeceğiz...’’

Gençlerin  geleceğimiz  olduğunu dile getiren Çetin, ‘’ Zafer elde edecek olanlar üzerinde Kahta idman yurdu arması olan gençlerindir. Niyetimiz iyi,  çalışıyoruz, gelişiyoruz ve mutlaka  başaracağız, ya başaracağız.Bırakın tökezlemeyi, düşsek bile, daha güçlü olarak kalkarız biziz. Yeter ki biz olalım. Çünkü biz bu işi “iyi“ biliyoruz. yolumuz doğru’dur.  Mücadelemiz  sonunda bu toprakların çocuklarından , sürekli yenici, yetiştirici ve yarışmacı takımlar  oluşturacağız. Birlikte çalışıyoruz, birlikte gelişiyoruz, birlikte yarışıyoruz, birlikte başarıyoruz,-  birlikte “zirve”ye ulaşacağız inşallah. Allah iyilerin yanındadır.Bütün çocuklarımıza ve gençlerimize, her türlü kötülüklerden uzak tutmak en önemli amacımızdır.’’ Dedi.

Haber:İsmail Kaya-Kahta Haber

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-10-17 08:24 tarihinde yayınlandı. 6150 Defa okundu.