Kahta'da“ Bir Genç Bir Gelecek” projesi kapsamında basketbolda dereceye girenlere madalya verildi
Kahta'da “Bir Genç Bir Gelecek”projesi

Kâhta Gençlik Spor Kulübü tarafından hazırlanıp İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından kabul edilen “Bir Genç Bir Gelecek” projesinin faaliyetleri kapsamında basketbol müsabakaları düzenlendi. 

Kahta Gençlik Spor Kulübü başkanı Mustafa Çiçek; “Bir Genç Bir Gelecek” projesi yıl boyunca bir çok faaliyeti ile gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Proje kapsamında; Gençlerin Ergen Dönemi, Sorun ve Çözüm Önerileri Semineri, İletişim, Liderli ve Başarı Semineri, Aile ve Gençlik Eğitimi Semineri, Basketbol Turnuvası, Masa Tenisi Turnuva Organizasyonu, Dart Turnuvası Organizasyonu, Geleneksel Çocuk Oyunları Organizasyonu, Futbol Turnuvası, Bilek Güreşi Organizasyonu, Satranç Organizasyonu, Piknik, Gençlik Şöleni aktiviteleri ile gerçekleştirilecektir. Bugün bu kapsamda faaliyet programımızda olan basketbol müsabakalarını gerçekleştirdik.” dedi.

“Bir Genç Bir Gelecek”  projesi kapsamında düzenlenen basketbol müsabakaları neticesinde dereceye giren takımlara kupa ve madalya töreni düzenlendi. Kupa törenine Kâhta Kaymakam Refiği  Mert Can Çanga, Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başlı, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek, Okul Müdürleri, Beden Eğitimi Öğretmenleri, Antrenörler ve Sporcular katıldı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-03-26 12:38 tarihinde yayınlandı. 1657 Defa okundu.