Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, istifa iddialarına cevap vererek, "Şu an işime devam ediyorum" dedi.
Lucescu istifa edecek mi? Açıkladı

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Ukrayna ile oynanacak hazırlık maçından önce Yunus Mallı ile beraber basın toplantısı düzenledi.

İsveç maçı sonrası Romanya basınında görevi bırakacağına dair haberleri yer alan Lucescu, "Böyle bir deklarasyon yok. Atmasyon diyeceğim, yanlış bir haber bu konuda konuşmadım. Bu tarzdaki fikirleri herkesle paylaşmam, böyle bir durum yok. Geleceğime ben karar veririm, yararlı olmayacağımı görsem, inanmasam bu şekilde devam etmezdim. Doğal olarak şu an işime devam ediyorum, bu işin iyi gideceğine inanıyorum"dedi. 

''GİTMEM İSTENİRSE GİDERİM!''Ben Romanya basınına konuşmadım. Tamamen atmasyon bir haber. Düşüncelerimi dışarıda konuşmam. Böyle bir şey yok. Geleceğime ben karar veririm. Yararlı olacağıma inanmazsam devam etmezdim. İşime devam ediyorum çünkü iyi gideceğine inanıyorum. Ben işimin başındayım. Bu bir gurur meselesi, genç bir grubu bir yere getireceğim. Ama işin başındaki ben değilim, gitmem istenirse de giderim. 

Editör: Mustafa BOZAN

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-19 20:27 tarihinde yayınlandı. 2563 Defa okundu.