Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Havalı Silahlar Türkiye Kupasında Adıyaman'a altın madalya kazandıran Tekdal, yine 12'den vurdu.
Muhammed  Türkiye Şampiyonu Oldu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Havalı Silahlar Türkiye Kupası 10 -15 Ocak tarihlerinde Mersin’in Erdemli ilçesinde gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Mersin’de elde ettikleri başarılardan dolayı kendisini ziyaret eden sporcu ve antrenörlere teşekkür etti.

-"12'DEN VURMAYI BAŞARAN MUHTEŞEM BİR SPORCUMUZ"

İl Müdürü Keleş, "Şampiyon sporcumuz Muhammed ile gurur duyuyorum atıcılık zor bir spor dalı. 34 ilden 78 kulüp 410 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen müsabakalarda Havalı Silahlar Türkiye Kupasında Yıldız Erkekler kategorisinde yarışan Ahmet Muhammad Tekdal altın madalya kazanmıştır."dedi.

Muhammed'in yaşına göre inanılmaz başarılara imza attığını vrgulayan Keleş, şunları kaydetti:

"Her atışında hedefi 12’den vurmayı başaran muhteşem bir sporcumuz. Elde ettiği Türkiye Şampiyonluklarını her yıl daha da ileriye götürerek rekor üstüne rekor kırıp hem ailesini hem de bizleri gururlandırıyor. Ben Adıyaman’ı her zaman başarı ile temsil ederek adımızı Türkiye’ye duyurmayı başaran sporcumuza ve antrenörümüze ve ona her zaman destek olan ailesine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-02-07 12:02 tarihinde yayınlandı. 4926 Defa okundu.