Başkan Yıldırım sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Memleket sevdalısıyım, Kahta aşığıyım, bu şehrin gençlerine hizmetkar olacağız, Kahta02 Spor bizim değerimiz diyen siyasetçiler, belediye başkanı, ilçe başkanları, iktidar ve muhalefet parti temsilcileri, iş adamları, kanaat önderleri, neden sessiz kalıyorsunuz?
Musa Yıldırım'dan Açıklama

 Başkan Yıldırım şu  açıklamada bulundu:

''4 yıl boyunca bin bir emekle, mücadeleyle ve fedakarlıklarla yönettiğimiz Kâhta02 Spor yarın sabah 10:00’da kongreye maalesef adaysız gidiyor. Şahsıma, Başkan olduğum ilk günden itibaren bin türlü iddialar, iftiralar ve ithamlarda bulunanlar her platformda; “kulübü yönetemez, sevk ve idare edemez, bir sezonu tamamlayamaz, reklam ve piar yapıyor, siyasete hazırlanıyor, ilçeyi ayrıştırıyor, namı hesabına mücadele ediyor, söylendiği kadar çok paralar harcanmadı, asla koltuğu bırakmaz, seçimlere kadar başkanlığı kimseye devretmez” diyen insafsız ve vicdansızlar neden kulübe sahip çıkmıyor?

Memleket sevdalısıyım, Kahta aşığıyım, bu şehrin gençlerine hizmetkar olacağız, Kâhta02 Spor bizim değerimiz diyen siyasetçiler, belediye başkanı, ilçe başkanları, iktidar ve muhalefet parti temsilcileri, iş adamları, kanaat önderleri, neden sessiz kalıyorsunuz?

Her şeyi bizim omuzlarımıza yıkan, bizi koskocaman 4 yıl yapayalnız bırakan, başarısız olmamız için elinden geleni ardına koymayan, sinsi ve art niyetli çevrelere söylüyorum muradınıza erdiniz, Kâhta02 Spor önce ligden düştü şimdi de feshedilmekle yüz yüze.''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-07-01 23:58 tarihinde yayınlandı. 4644 Defa okundu.