Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, öğrencilerimiz derslerinin yanı sıra sporda büyük başarılar elde ediyor diyerek derece elde eden sporculara Şube Müdürleri ile birlikte madalyalarını takdim etti.
Şampiyonlar Madalyalarını Aldı

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Küçükler Kız- Erkek Tenis müsabakaları tamamlandı.

Okulların farklı branşlardaki mücadeleleri keyifli bir şekilde devam ederken Yeni Mahalle Tenis Kortunda düzenlenen yarışmalar 8 okulun tenis sporcuları arasındaki mücadele ile sona erdi.

Tenis sporunun giderek yaygınlaştığına dikkat çeken Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, öğrenciler derslerinin yanı sıra sporda büyük başarılar elde ediyor diyerek derece elde eden sporculara Şube Müdürleri ile birlikte madalyalarını takdim etti.

Kızlarda şampiyonluk sıralaması 1. Çelikhan Ortaokulu 2. Özel Bil Koleji 3. ise Toybelen OrtaokuluErkeklerde ise 1. Besni Yoldüzü Ortaokulu, 2. Özel Bil Koleji, 3. ise Şehit Cem Özgül Ortaokulu oldu.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-02-13 16:02 tarihinde yayınlandı. 5164 Defa okundu.