Yüzyıllardır sadakat ve birlikteliği ifade eden yüzükler günümüzde çok fazla çeşitlilik kazanmıştır. Hem şık hem de gösterişli yüzük sahibi olmak isteyen kadın yok demek neredeyse yanlış olmaz.
Altın Yüzük Seçimi Nasıl Olmalı ?

Yüzyıllardır sadakat ve birlikteliği ifade eden yüzükler günümüzde çok fazla çeşitlilik kazanmıştır. Hem şık hem de gösterişli yüzük sahibi olmak isteyen kadın yok demek neredeyse yanlış olmaz. Yüzükler çoğu zaman süs niyetine takılsa da manevi anlamlar yüklendiği de oldukça sık karşılaşılır.

Yüzükler zaman içinde çok büyük değişimlere uğramış, yüzüklerin üzerleri değerli taşlar ile süslenmiştir. Gelişen ve değişen dünyada yüzük modelleri de oldukça geniş bir ürün yelpazesine yayılmıştır. Siz de ürün çeşitliliği ve her bütçeye uygun yüzük modellerine göz atmak için https://www.elizi.com.tr/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Altın yüzük seçerken öncelikle zevkinize hitap etmesi önemlidir. Seçtiğiniz yüzük hem kullanım kolaylığı sağlamalı hem de şık bir görünüme sahip olmalıdır. Altın çeşitleri renk açısından da farklılık gösterir, yüzük seçerken görünüm ve rahat kullanımı yanı sıra ne renk olacağı da önemlidir. Tercih edeceğin yüzük giyim tarzını ve yaşını yansıtmalı, yıllar geçse de modası geçmeyecek bir model olmalıdır.

Altın Yüzük Kaç Ayar Olmalı?

 

Yüzük seçerken fiyatlar üzerinde yalnızca altının gramının etkisi olmadığını belirtmekte fayda var. Seçeceğiniz modelde kullanılan taşlar, uygulanmış işçilik de birer etkidir. Yüzüğün dayanıklılık ve kalitesine etki eden bir unsur da altının kaç ayar olduğudur. Altın yüzükler genelde 18, 22 ve 24 ayar olur.

Altın Alyans Modelleri Nelerdir?

 

Alyans tercihleri içerisinde en çok tercih edilen türdür. Altın alyanslar son dönemde beyaz, pembe, sarı altın gibi çok çeşitli şekillerde beğeninize sunulmuştur. Son dönemlerde ise beyaz ve sarı altının birlikte kullanıldığı çift renkli altın yüzük modelleri vardır. Yüzük tercihi yaparken ellerine yakışıp yakışmayacağını düşünmelisin. Ellerinin yapısına göre yüzük tercihi yapmak daha zarif ve şık görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sizlere yüzük tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken unsurları ilettik, şimdi topladığımız bilgiler ile geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile sizlere hizmet veren elizi firmamızı ziyaret edebilir size en çok yakışacak modeli seçebilirsiniz. Ürün çeşitleri arasında altın kolye modellerine göz atmayı ihmal etmeyin.

 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-12-28 20:03 tarihinde yayınlandı. 528 Defa okundu.