Siyasetçi ve Demokrasi ve Birlik Derneği ile Demokrasi ve Birlik Vakfı yönetim kurulu üyesi Ecz. Engin Akel yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Engin Akel'in Yeni Yıl Mesajı

Mesajında Türkiye için 2023 yılının "Türkiye Yüzyılı"nın başlangıcı olacağına  vurgu yapan Akel, şunları kaydetti:

"Milletimizin desteği ile büyük ve güçlü Türkiye için yeni fırsat pencereleri açılacak ve yeni bir dönem başlayacaktır. AK Partinin gelişi ile ülkemiz aydınlık, teknoloji, bilim, Sanat ve diğer tüm alanlarda çağ atlamıştır. Artık bugün eski kambur ülke  yok. Bugün Dünya gündemini belirleyen bir ülke var. Bu kutlu yolculuğa başladığımız ilk günden beri  birlik ve beraberlik içinde milletçe birçok başarıya imza attık ve daha nice güzel ilklere imza atacağız. bundan  hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Türkiye toplumsal dayanışmayı sağlayıp, jeopolitik, jeokültürel ve jeoekonomik özelliklerini sinerji oluşturacak bir şekilde kullanarak merkez ülke konumunu güçlendirecek ve bölgesinde cazibe merkezi olarak tüm dünyaya kapılarını açacak. Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve refah getirmesi temennisiyle, tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor ve sevgilerimi sunuyorum."

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-12-31 17:03 tarihinde yayınlandı. 817 Defa okundu.