Giviu İş Elbiseleri tarafından hazırlanan softshell mont modelleri
Giviu İş Elbiseleri softshell mont modelleri

Softshell mont modelleri özel kumaşlarla üretilen ve yüksek bir kalite düzeyine sahip olan iş elbiseleridir. Bu ürünler Yağmur ve kar suyu geçirmeyen özel bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda soğuk geçirmez yapısı ile kış mevsiminde özellikle dışarıda işi olan çalışanlarınız için en gerekli ürünlerin başında gelmektedir.

Softshell mont modelleri denildiğinde bu ürünleri geniş bir çeşitlilikte ve en kaliteli kumaşlarla hazırlayan markaların başında Giviu İş Elbiseleri gelmektedir. Giviu İş Elbiseleri atölyelerinde hazırlanan ve her biri markaya özel olarak tasarlanan softshell mont modelleri hakkında geniş ve detaylı bir bilgi alabilmek için giviu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda siteye giriş yaptığınızda tüm dünyaya ihraç edilen mont tasarımlarının da dışında iş elbiseleri alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

Mont dikiminde uzman firma

Giviu İş Elbiseleri markası 17 yıllık bir sektör deneyiminin ardından Sevcan Durmaz tarafından hayata geçirilmiş ve çok kısa sürede sektörün Öncü markalarından biri olmayı başarmıştır. Bugün ülkemizin en önemli markalarına mont üreten firma aynı zamanda İsviçre ve Almanya'ya mont ihracatı yapmaktadır. Kısa sürede elde edilen bu başarının arkasında şüphesiz ki sahip olunan deneyim ve tecrübe yatmaktadır.

Giviu İş Elbiseleri mont dikiminde uzman firmalardan birisi olarak softshell ve polar mont modelleri ile tüm endüstri alanında ihtiyaç duyulan ürünleri üretmektedir

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-04-05 11:03 tarihinde yayınlandı. 2827 Defa okundu.