Adıyaman Bem-Bir-Sen (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) İl Başkanlığınca her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm üyelerine hediye dağıttı.
Bem-Bir-Sen Üyelerine Hediye

Adıyaman Bem-Bir-Sen (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası)  İl Başkanlığınca her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm üyelerine hediye dağıttı.

             Bem-Bir-Sen Başkanı Mahmut İnan ve Başkan Yardımcısı Mahmut Yalçın Kahta Belediyesinde görev yapan Sendika üyelerine birer adet Powerbank  Taşınır Şarj cihazı takdim etti.

Başkan İnan açıklamasında şunu dile getirdi; ‘’Bizler Yönetim olarak Genel Merkezimizin  Sendikal faaliyetlerde harcanmak üzere gönderdikleri paradan tasarruf sağlayarak  hediye edilmek üzere cihazlar alınmış olup,  Adıyaman , Kahta, Sincik, Gerger, Samsat, Besni, Gölbaşı,Çelikhan ve Tut İlçe Belediyelerinde bire bir  dağıtımına başladık.  

Bu vesile ile üyelerimizle buluşarak sendikal faaliyetlerimizin yanında üyelerimizin sıkıntılarını dinledik. Dile getirilen sorunları çözüm bulmak için Genel merkezimize ileteceğiz. 

Sendikamızın 2012 yılındaki kazanımı olan Sosyal Denge tazminatını 2018 yılında uygulanmak üzere bir çok ilçe ve belde de  en yüksek tavandan sözleşme imzaladık. Temennimiz SDS lerin bütün belediye ve İl Özel İdarelerinde Kanunda belirtilen tavan ücretten imzalamaktır. 

Ayrıca Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği sınavının açılması yönünden İl ve İlçe Belediye Başkanları ile  görüşme halindeyiz.’’ 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-12-28 15:22 tarihinde yayınlandı. 21797 Defa okundu.