Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Turanlı'nın 23 Nisan Mesajı

Başkan Turanlı Mesajın;da Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılış tarihi olan 23 Nisan'ı tüm dünya çocuklarına bayram olarak hediye etmişti. Bu sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, corona virüsü pandemisi sebebiyle okullarda kutlanmayacak.

Gönül isterdi ki doya doya coşkuyla, ilçemizin sokaklarında ve Kahta Atatürk stadyumunda, geleceğimiz olan çocuklarımızla bu mutlu günü kutlayalım. Her zaman meydanlarda kutladığımız bayramımızı gelecek yıllarda yine aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için alınan tedbirlere hep birlikte uymalıyız.

Korona sürecini hep birlikte sağlıklı bir şekilde atlattıktan sonra, çocuklarımızın güzel bayramını hep birlikte kutlama sözünü veriyorum. Korona günlerine kutlayamadığımız 23 Nisan Çocuk Bayramını Allah’ın izniyle korona virüsünden sonra güzel bir etkinlikle hep beraber tekrar kutlayacağız.

Sevgi dolu yürekleri ve pırıl pırıl yüzleriyle bu güne anlam katan çocuklarımızın, milletimizin ve değerli Kâhtalı hemşerilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum" dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-04-23 10:09 tarihinde yayınlandı. 2567 Defa okundu.