Kahta'da faaliyet gösteren İyilik Derneğine Gazete Kahta site sahibi Mustafa Kamış tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
İyilik Derneğine plaket

Mustafa  Kamış plaket  takdiminde  İyilik Derneğinin özellikle Ramazan ayı  yardımlarında çok aktif çalıştıklarını, başta yetim ve mağdur  aileler  olmak üzere  yüzlerce  ailenin kapısını  çalarak onları mutlu ettiğine  şahit olduklarını, bu  vesile  ile  yetim aileleri  adına bu plaketi vermenin bir  yükümlülük olduğunu  söyleyerek  dernek  başkanı Ekrem Kılınç ve  yönetim kurulu üyelerine teşekkür  etti.

İyilik Derneği Başkanı Ekrem Kılınç, yönetim kurulu üyeleri li Kaya ve Muhammed Yetiş  dernek adına verilen bu plaketin kendileri için maneviyat yönünden çok kıymetli olduğunu belirterek teşekkür ettiler.

Dernek çalışmaları  hakkında Mercan Tv'ye  konuşan Dernek Başkanı Ekrem Kılınç, şu ana kadar 600 mağdur  aileye  ulaştıklarını, 200 aileye  adak kurban eti dağıttıklarını, 78 aileye geniş kapsamlı yardım yaptıklarını, hedeflerinin bin aileye  ulaşmak olduğunu kaydetti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-05-12 20:16 tarihinde yayınlandı. 2360 Defa okundu.