Kahta gönüllüler Platformu olarak; sel felaketinden dolayı Mağdur olan Belenli köyü Tabaklı mezraasındaki ailelere yardım etti.
Kahta Yoksuluna Sahip Çıktı

Kahta gönüllüler Platformu olarak; sel felaketinden dolayı Mağdur olan Belenli köyü Tabaklı Mezrası için başlatmış olduğumuz kampanya neticesinde köy öğrencileri Kahta merkeze getirilerek ihtiyaçları olan giyim yardımında bulunuldu.

Köyden gelen öğrenciler kendi beğendikleri elbiseleri seçerek ihtiyaçlarını karşıladılar.  Öğrencilerin heyecan ve mutlulukları görülmeye değerdi. Bedenlerine göre elbiselerini seçerek, deneyerek, beğenerek aldılar.  Giysi ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra öğrencilerle beraber yemeğe geçildi. Beraberce güzel bir yemek yenildi. Daha sonra sel felaketinin den dolayı köyde mağdur olan aileler için temel gıda ağırlıklı erzaklar temin edildi.

İhtiyaç sahibi ailelere ulaştırılması için Köyden gelen servis şoförüne  teslim edildi. Bu kampanyamıza destek veren Kahta gönüllüler Platformu bünyesindeki STK ve camialara,  okullarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz...

Ayrıca Z Giyim, Onakro Market, Yılmaz Gıda, Zafer Spor,  Öncü Kırtasiyeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu haberleri size ulaştıran değerli basın mensuplarına da teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Özelde Kahta'daki,  genelde tüm dünyadaki ihtiyaç sahipleri için çalışmaya Dün olduğu gibi Bugünde gayret göstermeye devam edeceğiz... Kamuoyunun bilgisine sunarız... Saygılarımızla...Kahta Gönüllüler Platformu

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-16 09:24 tarihinde yayınlandı. 2388 Defa okundu.