HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, yarın itibarı ile birkaç ayı bulacak bir ilaç tedavisine (kemoterapi) başlayacağını belirterek, sevenlerinden dua talebinde bulundu.
Yavuz dua  bekliyor..

HÜDA PAR Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Kahtalı Mehmet Yavuz, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, yarın itibarı ile birkaç ayı bulacak bir ilaç tedavisine (kemoterapi) başlayacağını belirterek, sevenlerinden dua talebinde bulundu.

Yavuz, "Selamun Aleykum! Muhterem kardeşlerim, bacılarım, sevgili takipçilerim! Yarın itibarı ile birkaç ayı bulacak bir ilaç tedavisine(kemoterapi)başlıyorum İnşallah. Aslında kemoterapi almamak için çok direndim ama gelinen aşamada sebeplere müracaat bağlamında bir mesuliyetimiz olmaması adına görüştüğüm bütün doktorların şiddetli ısrarları sonucu kabul etmek zorunda kaldım. Sizlerden öncelikle dua talep ediyorum. Bu süreçte hem telefonlara bakamama hem de misafir kabul edememe gibi bir durum olacak. Haliyle aktif siyasete de bir miktar ara vermek zorunda kalacağım. Allah hepinizden razı olsun! Duaya muhtaç kardeşiniz Mehmet Yavuz." ifadelerini kullandı.

Yavuz, ayrıca, "Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz. (Bakara-216) ile " Biz, Allah'a aidiz. Zaten, ona döneceğiz." (Bakara, 156) ayeti kerimelerini de paylaştı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-02-11 11:29 tarihinde yayınlandı. 2453 Defa okundu.