Nemrut'un zirvesinden kopup Kahta'nın yüzünü bir anne şefkatiyle okşayıp serinleten rüzgârla beraber Kahta'ya ve Kahta'lılara merhaba derken, tüm okuyucu ve takipçilerimizi yürekten selamlıyorum.
Mehmet Ali  Aluç

Mehmet Ali Aluç

malialuc02@gmail.com


Evet...

Herkesin sevdiği, ilgi duyduğu, unutamadığı ve yüreğinde kendisine yer ayırdığı... yerler, bölgeler ve mekanlar vardır muhakkak. İşte benim de adım attığım ilk andan itibaren, yüreğimi sevgiyle işgal eden ve 1981 - '82 yılından beri işgal ettiği yerini koruyan, yolu kendisine uğrayıp bir defa dahi olsa yiyip içenin asla unutamadığı, yabancıya, garibana yâr; kimli ve kimsesizlere diyâr olan, tarihi ve doğal zenginlikleri ve sıcak kanlı insanıyla her ziyaret edenin belleğinde iz bırakan Güzel Kâhta'mızın mümtaz gazetesi ve haber portalı KAHTA HABER'de yazacak, ve düşüncelerimizi okuyucularımızla paylaşacağız inşaallah.

          KAHTA HABER'in okuyucularına lâyık olmak için elimizden gelen gayreti göstereceğime inanıyorum.

          Yazın kavurucu sıcaklığının akşamları, Nemrut'un zirvesinden kopup Kahta'nın yüzünü bir anne şefkatiyle okşayıp serinleten rüzgârla beraber Kahta'ya ve Kahta'lılara merhaba derken, tüm okuyucu ve takipçilerimizi yürekten selamlıyorum.

         Kâhta'nın beynim ve yüreğimde bıraktığı izi daha da geliştirerek yüreğinize akıtmaya gayret edeceğime söz veriyorum. Ve her olumlu - olumsuz tepkilerinizi yorumlarınızla ortaya koyacağınızı umuyorum...

         Güncel ve siyasetten çok, hayatımızda önemli olan ve bilmemiz gereken konularda fikir teatisinde bulunmayı tercih ediyorum. İstek olduğu takdirde Kürtçe de yazmayı düşünüyorum. Tevhîdi düşünceden sapmadan güncel İslâmî konular, kültürel konular, hayata dair olan konularda görüş alış - verişinde bulunacağız inşaallah.

          Evet, yıllar önce yüreğimi bıraktığım yerdir KÂHTA. Yüreğimi bıraktığım yerden, özelde Kâhta'yı, genelde de Adıyaman ve herkesi selamlıyor ve güzel bir yazıda buluşmak üzere hepinizi Yüce Rabbime emanet ediyorum...

 

Mutlu kalın, KÂHTA HABER'le kalın !...

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir? Bu yazı 10 ay önce yayınlandı. 723 Defa okundu.