Kahta için bende bir tuğla koymak istiyorum ve bu uğurda elimden ne gelirse yapmaya hazırım diyen hemşehrimiz Mehmet Şimşek aramızda. Hoş geldin..
Mehmet Şimşek

Mehmet Şimşek

mehmetsimsek@kahtahaber.com


Merhaba sevgili dostlar.

Adıyaman’ın ve tabi ki Kahta’nın bir ferdi olmaktan her zaman gurur duyan bir hemşehrinizim. Yaşama dair zorluklar her ne kadar beni coğrafi olarak memleketimden uzaklaştırsa da suyunu içtiğim, yollarında koştuğum, düştüğüm, yaralandığım, okullarında okuduğum, aşık olduğum memleketimden, köklerimden hiç uzaklaşmadım. Uzaklaşamaya da niyetim yok. Bizi var eden kadim topraklarımıza her zaman için sahip çıkmak için canla başla çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim.

Bu duygu ile memleketimize gurbette sahip çıkan Kahtalılar Derneği ve Çağdaş Adıyamanlılar Platformunda (ÇADAP) yönetici olarak görev aldım. ÇADAP’ta hali hazırda aktif olarak görevim devam ediyor. Aynı zamanda bir kamu kuruluşunda yönetici olarak görevime devam ediyorum.

Kadim coğrafyamızın güzel insanları, daha önce radikal blog ve kendi blog sayfamda yazdığım yazılarımı bundan sonra Kahta haber sitesi için kaleme alacağım.  İsmail Bey ile konuşmamızdan sonra müthiş heyecanlandım. Adıyaman için, Kahta için yaptığımız ve yapacağımız tüm güzel proje ve fikirleri burada sizlerle paylaşma fırsatı bulmuş olacağız. Bu anlamda sizlerle bir arada olmaktan büyük onur duyacağım.

Sağlıklı ve güzel günlerde bir arada olmak dileğiyle.

Mehmet ŞİMŞEK

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir? Bu yazı 2 yıl önce yayınlandı. 2249 Defa okundu.