-ISID bugün Iran parlementosundaki 12 kişinin ölümüne sebeb olayı üstlendi, akabinde Iran Dış işleri başkanı Türkiye ye geliyor.
Ramazan Kaya

Ramazan Kaya

ramazan.kaya@kahtahaber.com

 -ISID bugün Iran parlementosundaki 12 kişinin ölümüne sebeb olayı üstlendi, akabinde Iran Dış işleri başkanı Türkiye ye geliyor. Iran da mezhep savaşları başlatılmak isteniliyor ve Türkiye'siz çıkamaz.
-Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Körfez krizi konusunda Katar'a destek vermesiyle kutuplaşma başlıyor. (Not: Katar' a desteği de; VolksWagen'e yapılan destek, ve incirlik'ten atılması baskısı).
-Ortadoğuda ki üç büyük Türkiye ve S.Arabistan
ve İran mezhep-kabile-etnik köken üzerinden kaos yaratılıp dayatmalar artacak. Türkiye biliyor, diğerleri de tecrübe edinecek.
-Trump kabinesi çatlak veriyor, adalet bakanı istifa edecek.
-Katar olayı ve figüranlar vesile ile Asya/AB'nin enerji zayıf noktası üzerinden Çin/Almanya/İngiltere ve tüm dünya cervevesinde saflar belirleniliyor. Kureselcilerin(Cin) hamlesi çok önemli.
-DAEŞ ve emperyalistlerin özgürlük ve düzen getirdiği bir ülke oldu mu?. Diklenen Filipinler de başkan rusya da, DAES ülkede, Iran da ki bugün ki saldırı, Irak-Suriye durumu vs. 21.yy'in savaşma tekniği ''terör örgütü'' yönetmektir. 
-Türkiye'yi ilerleyen günlerde , Türkiye'nin tutumuna göre FETO, PKK, DAES üzerinden ablukaya almayaya çalışacaklar...

Çok dikkatli olmalıyız.Bu Yazıya Tepkiniz Nedir? Bu yazı 1 yıl önce yayınlandı. 2291 Defa okundu.