Kahta Belediyesi "hep birlikte daha yeşil bir Kahta" projesi ile öğrencilerle beraber fidan dikme etkinliği düzenlendi.
Belediyeden Fidan Dikme Seferberliği

BAŞKAN TURANLI, ’’HEP BİRLİKTE DAHA YEŞİL BİR KAHTA İÇİN’’  

Kahta Belediyesi, ’’Hep Birlikte Daha Yeşil Bir Kahta İçin’’ hedefinden yola çıkarak, yeni yapımına başlanan Yavuz Selim Mahallesi Parkı, Hürriyet Mahallesi Mesire Alanı ve Çocuk Trafik Eğitim Parkında Fidan dikim etkinliği düzenledi. 

Kahta Belediyesi ve Milli Eğitim müdürlüğü iş birliği ile hazaırlanan ağaç dikim etkinliğine İlçe kaymakamı saadetin Doğan, Belediye başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Hakim, Emniyet müdürü, İlçe milli eğitim müdürü, Belediye başkan yardımcıları, Belediye personeli, Öğretmen, Öğrenci ve vatandaşlar katıldı..  

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yaptığı açıklamada; Park Bahçe birimi ekiplerimiz tarafından, İlçenin ihtiyaç duyduğu park, bahçe, cadde, bulvar ve refüjler de ağaç dikme çalışmalarını bitirdikten sonra, yeni yapımına başladığımız parklarımızda etkinlik düzenledik.

Başkan Turanlı; Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Hep Birlikte Daha Yeşil Bir Kahta İçin” sloganıyla başlatmış olduğumuz ve bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz ağaç dikim etkinliğimize katılım sağlayan Kaymakamımız Sayın Saadettin Doğan’a, kurumlarımızın kıymetli temsilcilerine, personeline,Öğretmen,Öğrenci ve vatandaşlarımıza duyarlılık, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür  ediyorum. dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-12-21 09:27 tarihinde yayınlandı. 3183 Defa okundu.