Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yeni seçilen muhtarları ziyaret ederek vatandaşa daha iyi hizmet sunmaları için bilgisayar hediye etti.
Belediyeden Muhtarlara  Bilgisayar

Başkan Turanlı yaptığı konuşmada, Mahallelerimizi temsil eden Muhtarlarımız bizler için çok önemli ve değerlidir. Onların isteğini mahalle sakinlerimizin isteği biliyoruz. Yeni seçilen muhtarlarımızın bilgisayar ve yazıcı talebi oldu. Biz de belediye olarak muhtarlarımızın sorumluluk alanlarındaki işleri kolaylıkla yürütebilmeleri için kendilerine bilgisayar ve yazıcı hediye ettik. “Sizler ile bizler birer ayrılmaz ikiliyiz. Hep birlikte hareket edeceğiz. Muhtarlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek adına bugün bilgisayar dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Bu bilgisayarlar hem sizlerin işlerini kolaylaştıracak hem de vatandaşlarımız daha iyi bir şekilde hizmet almış olacak. Allah hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Ben tekrar bu bilgisayarların sizlere hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, işlerinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Karşıyaka  muhtarı  Abdulbaki  Güzel, başkan Turanlıya  ziyaretlerinden  ve  muhtarlığa  hediye ettikleri  bilgisayar ve  yazıcıdan  dolayı  mahalle  adına  teşekkür  etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-09-11 08:44 tarihinde yayınlandı. 4032 Defa okundu.