Kahta Belediyesi Çözüm Merkez birimi vatandaşlardan gelen şikâyet ve taleplere anında müdahale ederek halkın sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuy
Çözüm masasında, 7/24 hizmet

Çözüm Merkezi  birimi ile vatandaşların tüm sorunlarını belediyeye rahatlıkla iletebildiklerini ifade eden Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, "Halkımızın sorunlarına büyük önem veren bir belediye olarak halkla doğrudan iletişim kurmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu nedenle halkımızın şikâyet ve taleplerini varsa mahalle ve sokaklarındaki aksaklıkları bizlere rahat ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmesi adına göreve gelir gelmez ilk olarak Çözüm Merkezi Ekibimizi kurduk. ALO 185 Veya 0532 205 92 36  numaralı Whatsapp Hattından vatandaşlarımız belediyemize rahatlıkla ulaşabiliyor ve sorunlarını bizlere iletiyorlar.  Çözüm merkezine gelen sorunlar, görevlilerimiz tarafından ilgili birimlere aktarılıp, süreç takip edilerek, vatandaşa dönüş yapıyor. Vatandaşlarımızın ilettiği tüm konuları bilgisayar üzerinden sistemimize kaydeden sorumlu arkadaşlarımız sorunların takibini yaparak en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyor bu sayede vatandaşımızın ilettiği ve belediyemizi ilgilendiren tüm konular ele alınmış oluyor" dedi.

 Çözüm Merkez ayrıca Belediyeye iletilmek üzere, erzak, kömür, yardım vb. istekleri de değerlendiriyor. İlçe genelinde detaylı araştırmalar yapan Çözüm merkezi İlçe halkının sorunlarına çözümler getirmek için çağdaş teknolojik imkanları da kullanarak  Belediyenin, halkla ilişkiler ekipleriyle de işbirliği halinde çalışıyor.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-09-02 16:24 tarihinde yayınlandı. 2621 Defa okundu.