Kahta Belediyesi Güney Batı çevre yolunda alt yapı çalışmalarını tamamlayıp üst yapı çalışmalarını ivedilikle devam ediyor.
Güney Batı çevre yolunda alt yapı çalışmaları

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’nın talimatıyla ilçedeki trafik yoğunluğunu hafifletmek için yeni açılan güney batı çevre yolunda kaldırım yapım çalışmalarını hızlandırdı. 

Güney Batı çevre yolunda kaldırım yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, “Alt yapı çalışmalarımızı tamamladık üst yapı çalışmalarımızdan kaldırım ve asfalt çalışmalarımız yapılıyor. Yolumuzun Adıyaman yolu ile arikent deresi bağlantısı ve affet evlerinden taşpınar tesislerine kadar kaldırım ve asfalt yapıldı. Taşpınar tesislerinden Toprak Mahasulleri Ofisi’ne kadar uzanan yolumuzda kaldırım yapım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Allah'ın izniyle kaldırım yapım çalışmalarımızın tamamlanmasıyla caddemize sathi asfalt serimi yapılacaktır. İlçemiz genelinde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-07-28 10:15 tarihinde yayınlandı. 4166 Defa okundu.