Kahta Belediyesi u emlak vergisi çevre temizlik vergisi ilan reklam vergisi kira alacaları ile kanun kapsamındaki diğer alacakların faizlerine af uygulanacak.
Kahta Belediyesi  Faizleri  Siliyor

Kahta Belediyesinde borcu olan abone ve mükelleflere yapılandırma müjdesi geldi.
7256 Sayılı Torba Yasa kapsamında abonelere kaçırılmaması gereken pek çok imkân sağlandı. Kanun kapsamında, borçlu abonelere borçlarını yeniden yapılandırma imkânı verildi.
Kahta Belediyesinden yapılan açıklamada, şöyle denildi:
“Kahta Belediyesi veznelerine müracaat edilmesi halinde 31 Ağustos 2020 tarihi ve öncesi borçların yeniden yapılandırılarak 18 taksite kadar ödenebilecektir. Borcu olan abonelerin ödemelerini peşin veya taksitli bir şekilde yapmaları sonucunda faiz afları uygulanacaktır. Borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlarımızın 31 Aralık 2020 tarihine kadar belediyemize müracaat etmesini önemle duyuruyoruz.”
FAİZLER SİLİNECEK
“7256 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında belediyemizin su emlak vergisi çevre temizlik vergisi ilan reklam vergisi kira alacaları ile kanun kapsamındaki diğer alacakların faizlerine af uygulanacaktır. Su ve emlak borçlarınızı % 90 faiz indirimiyle peşin ödeyebilir veya 6-9-12-18 taksit seçeneklerinden yararlanarak yapılandırabilirsiniz.”

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-11-25 16:25 tarihinde yayınlandı. 9572 Defa okundu.