Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Girne ve Turgut Özal mahallelerini birbirine bağlayan bin 400 metre uzunluğunda 17 metre genişliğindeki Ahmet Aydın Caddesi'ni sil baştan yenilendiğini kaydetti.
Kahta Belediyesi Yol Yapım Çalışması

Kahta Belediye Fen işleri müdürlüğü tarafından ilçe genelinde başlattıkları yol bakım ve onarım çalışmalarına hız vererek Girne ve Turgut özal mahallelerini birbirine bağlayan bin 400 metre uzunluğunda 17 metre genişliğindeki Ahmet Aydın Caddesi'ni sil baştan yeniliyor.

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yaptığı açıklamada, ilçe genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.

Turanlı,"Halkımızın mağdur olduğu Girne ve Turgut Özal Mahallelerimizi bir birine bağlayan bin 400 metre uzunluğunda 17 metre genişliğindeki caddemizde zemin güçlendirme çalışmalarımızdan sonra yolumuzun birinci etap kısmına astar atıldı. Allah’ın izniyle astar çalışmalarımızın tamamlanmasıyla caddemize sathi asfalt sermeye başlayacağız."ifadelerini kullandı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-07-22 09:56 tarihinde yayınlandı. 5785 Defa okundu.