Covid-19 sürecinde canla başla çalışan sağlık çalışanları, emniyet mensupları ve diğer kamu kurumları çalışanlarına moral motivasyon desteği sağlamak amacıyla Kaptanzade Künefe ziyaretlerde bulunarak tatlı ikramında bulundu.
Kaptanzade Künefe'den  destek

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını devam ederken Kahta’da eski Zeus oteli yerinde hizmet veren Kaptanzade künefe, Covid-19 hastalığının en büyük emektarları Sağlık ve Emniyet mensuplarına tatlı ikramında bulundu.

Sağlık çalışanları ve emniyet mensupları Has Kaptanzade Künefe’ye bu ince davranışından dolayı teşekkür etti. Kaptanzade Künefe ise her zaman ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Kaptanzade Künefe sahipleri Serdar Aşuk ve Abuzer Durdukoca, “Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs hastalığına karşı kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarımız ve Emniyet Çalışanlarımız gecesini gündüzüne katarak bizler için çalışıyor. Bizler de onlara destek ve motivasyon vermek amacıyla Kahta Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlık personelimize ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli emniyet mensuplarımıza tatlı ikramında bulunduk. Hepimizin zor günler yaşadığı bugünlerde günlerde gece gündüz ailesinden çocuklarından ayrı kalarak hizmet sunan sağlık çalışanlarımızı, emniyet çalışanlarımızı alkışlıyor ve tebrik ediyoruz. Kaptanzade künefe olarak her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız. Herkese sağlıklı günler diliyoruz.”

Editör: Savaş YILDIRIM

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-12-12 19:04 tarihinde yayınlandı. 13877 Defa okundu.