Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyip, işçilerle birlikte taş dizdi.
Parke  Taşı Çalışması Devam Ediyor

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyip, işçilerle birlikte taş dizdi.

İlçe genelinde yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, ihtiyaç duyulan hizmetlerin tespitini yapan Başkan Abdurrahman Toprak, Fen İşleri Müdürlüğünce Cumhuriyet Mahallesinde yürütülen parke döşeme çalışmalarını inceledi.

Çalışmayı sürdüren işçilerle sohbet ederek, birlikte taş düzen ve çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Toprak, mahalle sakinleriyle de sohbet edip, görüş alışverişinde bulundu.

Yaz kış demeden Kahta halkının hizmetinde olduklarını ifade eden Başkan  Toprak, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kahta Belediyesi olarak yaz kış demeden, gece gündüz demeden halkımızın hizmetindeyiz. Cumhuriyet Mahallemizde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Kahta Belediyesi olarak sadece burada değil kırsal ve ilçe merkezi ayrımı gözetmeden ilçemizin çeşitli noktalarında Fen İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarımızı yapan ekiplerimiz, sıcakta alın teri döken işçilerimize teşekkür ediyorum. Kahta halkı her şeyin en iyisine layık düşüncesiyle çalışmalarımız devam edecektir. "dedi

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-08-08 09:37 tarihinde yayınlandı. 1566 Defa okundu.