Kahta Belediyesi Başkanı Abdurrahman Toprak Gazetecilerle yaptığı basın toplantısında yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.
Toprak  Hizmetleri Basına Anlattı

Kahta Belediyesi Başkanı Abdurrahman Toprak  Gazetecilerle  yaptığı basın toplantısında yaptıkları  hizmetler  hakkında bilgi  verdi.

 

Kahta'da yapılan yatırım ve hizmetlerle daha da cazibe haline geleceğini anlatan Kahta Belediye Başkanı  Toprak, "2014 yılında göreve geldiğimizde Kahta'ya neler yapabiliriz, hangisi daha acil diye öncelikli olarak sıraya koyup hizmetlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Küresel bir sorun olan su sorunu, Kahta ilçemizde de büyük bir sıkıntıydı. 2 Mart 2018 tarihinde arıtma tesisimizin hizmete girmesi ile ilçemizde içme suyu sıkıntısı giderildi. Bunun yanında alt yapı, üst yapı, mesire alanları ve parkları vatandaşlarımızın hizmetine girdi. Sahil yolunun da tamamlanmasıyla beraber Kahta daha güzel bir estetiğe sahip olacak. Kahta Belediyesinin araçları yenilendi. Kahta'ya mezbahana ve engelliler çarşısı yapıldı. Kahta Kaymakamlığıyla beraber ortaklaşa yaptığımız Şire (Köylü) Pazarının yapımı devam ediyor. Köylü pazarı bir ay içerisinde bitecek. Belediyenin kademe yerini yapılacak olan Diş Hastanesine hibe ettik. Sahil Yolu projesinin istimlak çalışmaları devam ediyor. Birkaç vatandaşımızın ödemesi yapıldı. İstanbul Boğazında neler varsa aynı şeyler sahil yolunda da olacak. Teşkilatımızın, milletvekillerimizin ve hükümetimizin desteği ile Kahta'yı şirin bir kent haline getireceğiz" dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-08-29 15:35 tarihinde yayınlandı. 2265 Defa okundu.