Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, seçim sürecinde söz vermediğimiz hizmetleri de yapmaya başladıklarını, Kahta'nın daha modern bir görünüme kavuşmaya başladığını söyledi.
Turanlı: Söz Veremediklerimizi de  Yaparız

Kahta Belediyesi ilçenin daha modern bir görünüme kavuşması için başlattığı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın destekleriyle kavşaklarda düzenleme çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Kahta’yı hak ettiği noktaya taşıyacaklarını söyledi.

Başkan Turanlı, açıklamasında, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın destekleriyle Kahta’mızı modern bir kent görünümüne kavuşturmak ana arter kavşaklarda yenileme çalışmalar başlattık. Otogar Kavşağı'ndaki düzenleme ile Mustafa Kemal Caddemiz daha farklı bir görünüme kavuştu. Kahta'mızın adeta vitrin yüzü konumundaki Akedaş Kavşağı’mızda ise düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Kavşağa yerleştireceğimiz dekoratif ışıklı süs havuzumuz otogar kavşağına yerleştirdiğimizden daha büyük ve daha görkemli olacak. Önümüzdeki günlerde ise Yavuz Selim Mahallesi Filistin Caddesi ile devlet hastanesi yolunun kesiştiği kavşakta bir çalışma başlatacağız inşallah. Hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyor, desteklerinden ötürü Sayın Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-05-11 23:53 tarihinde yayınlandı. 3175 Defa okundu.