Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı basın mensupları ile yaptığı basın toplantısında siyasetin düşmanlık olmadığını, halka hizmet için tüm Milletvekillerin kapısını çalacağını söyledi.
Turanlı: Tüm Vekillerin Kapısını  Çalacağız

Turanlı basın açıklamasında şunları söyledi:

‘’Basını  sürekli  önemsiyorum  çünkü basın biz ile halk arasında  bir köprüdür.  Gelmiş geçmiş tüm belediye  başkanlarına  her  zaman  yaptığım gibi  tekrar  bu halka  yaptığı hizmetler  için teşekkür ediyorum.

 İlçemi önemsiyorum  bu ilçenin hizmet  almaya   ihtiyacı var. Onun  için hükumetin desteğine ihtiyacımız  var, bunun için hazırladığım dosyalar ile  beraber  Adıyaman’ın tüm  Milletvekillerini ziyaret edeceğim.

Benim kimse  ile ne kavgam nede  bir sorunum var.  Kahta  ile ilgili  projelerimizi taleplerimizi  hepsine ileterek  yardım ve desteklerini  isteyeceğiz. Kim bu ilçeye  hizmet ederse  onların isimlerini almak benim boynumun borcudur. Geçmişe  takılıp  kavga  yapmamıza  gerek  yok. Bu  memleketin kaybedecek bir  zamanı yok.  Biz şeffaflığı önemsiyoruz, onun  için her  şeyi  siz  basın aracılığı  ile  halkımızla  paylaşıyoruz. 

Seçilmiş insan  kızarak bir  ilçeyi  cezalandırmak  doğru olmaz. Ben seçildikten  sonra  siyasi rozetimi  indirdim, tüm ilçeme hizmet  etmek istiyorum, mevcut  hükumetin ve  Milletvekillerin  benim üzerimden  tüm Kahta’yı  cezalandırılmamalarını  istiyorum. Ben  iktidar  partiden seçilmedim diye  bu halka  hizmet  getirmemek  bu ilçeye  yapılacak en büyük haksızlıktır. El birliği  ile  tüm sorunları  çözebiliriz.

Siyaset  düşmanlık  değildir, bunu yaparsak  zarar  görecek olan sadece  vatandaş olur. Seçildikten  sonra  bir  vekilimiz  arayıp  tebrik etti, diğeri de  gelip ziyaret  etti,  keşke  diğerleri de  bu halk  için adım atsa daha  iyi olur.

Ben  memleketimin önünde  takoz  olmaya  değil, hizmet yolunda  bir  nefer  olmaya  çalışacağım, vatandaşın  yararına  olan her şeyi yapmaya  hazırım. 

Kahta  Belediyesi  tüm personeli ile  çalışıyor, bizim mazeret üretmeye  hakkımız  yok,  yapmaya  söz  verdiğimiz  projelerimizi  yavaş yavaş yapmaya  çalışıyoruz.  Üç tane  park  projemiz  var, kanal boyu projemiz  devam ediyor, hayvan barınağı bitti, semt pazarı  çalışmamız  başladı,  tüm  yapılması gerekler  hepsi  yapılacak. Biz  asla mazerete  sığınmayacağız. 

 

 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-09-18 16:59 tarihinde yayınlandı. 4192 Defa okundu.