Başkan Çetinkaya; Muhtarlarla Bir Araya Geld

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Başkan Çetinkaya; Muhtarlarla Bir Araya Geld

Mazlumların yanında olduğumuzu haykıracağız

İsrail'in, Filistin'deki sivillere ve çocuklara yönelik gerçekleştirdiği saldırı sonucunda ümmetin en güçlü sesi Türkiye'nin her yerinden dualarımızı oradaki kardeşlerimize göndererek onların ve mazlumların yanında olduğumuzu haykıracağız." dedi.

El ele vererek gönül iş birliği yapalım

Kahta'nin refahı ve gelişimi için, muhtarların önemli kilit taşları olduğunu belirten Başkan Çetinkaya, muhtarlarla birlikte el ele vererek gönül birliği içerisinde kenti en güzel noktalara taşıyacaklarını söyledi.

Kahta kazanacak

Başkan ÇETİNKAYA; "Kahta'nın en güzel noktalara taşıyacaklarının altını çizdi. “Bunu siz olmadan yapamayız” Muhtarlarla birlikte yapacakları çalışmalarla çalınmadık kapı, dokunmadık el bırakmayacaklarını söyleyen Başkan ÇETİNKAYA,”Kahta kazanacak! hemşehrilerimiz kazanacak!” dedi.

Muhtarlarımıza destek olmaya devam edeceğiz

Başkan Çetinkaya; “19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla tüm muhtarların bu anlamlı ve özel gününü kutlayan Başkan ÇETİNKAYA, “Bizler de hizmetin yerelde başladığını bilerek her zaman sizlere destek vermek için çok gayret ettik edeceğiz. İmkanlar dahilinde elimizden gelen tüm desteği vermeye çalıştık ve çalışıyoruz. Bugüne kadar ne yaptıysak bundan sonra daha fazla yaparak sizlere destek olmaya gayret edeceğiz”dedi

Program sonunda mahalle muhtarlarının istek ve talepleri alındı.

Benzer Haberler