Ana Sayfa » Sağlık » Taşeron İşçilerden Cumhurbaşkana Teşekkür

Taşeron İşçilerden Cumhurbaşkana Teşekkür

Kahta Devlet Hastanesinde çalışan taşeron işçiler kadroya geçiş talimatını veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a düzenledikleri basın açıklamasıyla teşekkür ettiler.

 
 
Taşeron İşçilerden  Cumhurbaşkana Teşekkür

 Kahta Devlet Hastanesinde  çalışan taşeron işçiler kadroya  geçiş  talimatını veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a  düzenledikleri  basın açıklamasıyla  teşekkür  ettiler.

Kahta  Devlet  Hastanesinde  uzun  yıllardan beri  taşeron işçi olarak çalışan  ve kadroya  geçiş için başvurularını  yapan işçiler  hastane  bahçesinde  bir araya  gelerek düzenledikleri  basın açıklamasıyla  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a  teşekkür  ettiler.

Taşeron  işçiler  adına  açıklamada bulunan hizmet alım birimi sorumlusu  Abdullah Akkaş,  taşeron  sistemine son verilmesiyle, kamuda etkin ve kaliteli hizmetin önünün açılması ile birlikte çalışanların memnuniyetinin   arttığını, yüz binlerce emekçinin ve milyonlarca aile bireyinin yüreğine su serpildiğini  ifade ederek ‘’ Başbakanlığı döneminde çıkardığı yasayla taşeron çalışanlarının örgütlenme ve toplu sözleşme haklarını sağlayan, bugün de yüz binlerce işçiye kadro müjdesinin mimarı büyük Türkiye’nin onurlu imanlı dik duruşlu yiğit lideri mazlumların umudu ümmetin savunucusu Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a  teşekkürü  bir  borç biliyoruz. O  tüm mazlum halkın olduğu gibi hepimizin ümididir. Bu yasanın çıkmasıyla  beraber  artık  zor  şartlarda yaşayan işçi kardeşlerimiz  daha refah bir  yaşam sürecektir,  daha  önce alamadığı  haklara kavuşacaktır. Ümit  ediyoruz   ki bu bir  başlangıç ve ileriki  zamanlar  işçiler için daha  aydınlık günlere gebedir. İşçiler  bu ülkenin temel ve en  sağlam taşlarıdır. An geldiğinde  ülkesi  için tankların önüne duracak ve  göğsünü silahlara  siper  etmekten bir an bile tereddüt etmeyecektir.’’

Akkaş,başta bu sürecin mimarı  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, sürekli  işçilerin yanında  olup onlara ağabeylik yapan  TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a  ve  kadro çalışmasında emeği  olan herkse  teşekkür etti.

İşçilerin sevinçlerine ortak olmak için basın açıklamasına  katıldığını  söyleyen  AK Parti  Kahta  İlçe  Başkanı Bedir Yeni  ise  işçileri  tebrik ederek  hayırlı olsun dedi.

 Haber:İsmail Kaya-Kahta Haber
 
 
8 Ocak 2018 Pazartesi 17:57
Okunma: 3718
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık