Ana Sayfa » Siyaset » Fırat: Ahmet Aydın Bir Markadır

Fırat: Ahmet Aydın Bir Markadır

AK Parti Milletvekili Halil Fırat Kahta AK Parti seçim koordinasyon merkezinde teşkilat mensupları ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

 
 
Fırat: Ahmet Aydın Bir  Markadır

 AK Parti Milletvekili Halil Fırat ve AK Parti 3. Sıra Milletvekili adayı Muhammed Fatih Toprak Kahta AK Parti seçim koordinasyon merkezinde teşkilat mensupları ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni; “Cuma günü Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ilimize teşrif edecektir. Hepinizi eş dostlarınız ile birlikte yanımızda olup Genel Başkanımızı coşkulu bir şekilde karşılamaya davet ediyorum. Böyle güzel bir günde bizleri yalnız bırakmadığını için hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi.

AK Parti 3. Sıra milletvekili adayı Muhammed Fatih Toprak; “Kahta teşkilatımız maşallah kararını vermiş ve seçime hazır. Böyle güzel bir kalabalığı yanımızda görmekten çok mutluyuz. 24 Haziranda sandıkları patlatacağız. Vakit Türkiye vaktidir, vakit Adıyaman vaktidir. Bizler sizin desteğinizle milletvekili seçildiğimizde abimiz Ahmet Aydın’ın tecrübelerinden de faydalanarak Adamayanımız için daha güzel hizmetler yapmaya koyulacağız.” Dedi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak; “Bizler, birlik ve beraberliğimiz içerisinde 24 Hazirana iyice çalışıp Liderimize sahip çıkacağız.” Dedi.

AK Parti Adıyaman milletvekili aynı zamanda ikinci sıra milletvekili adayı İbrahim Halil Fırat;” Biz yapılan algı operasyonlarına pirim vermeden Kahta’ya, Adıyaman’a yapılan yatırımları vatandaşlarımıza anlatmaya devam edeceğiz. Bununla beraber Meclis Başkan Vekilimiz Ahmet Aydın’ın başta Kahta olmak üzere bütün Adıyaman’ımız için büyük bir değer olduğunun farkında olmalıyız. Ahmet Aydın bir markadır. Biz sayın Ahmet Aydın ile birlikte bakanlıklar başta olmak üzere ilimize yapacağımız projeler hakkında gittiğimiz bütün kapılar bize açılıyor. Öyle ki aynı gün içerisinde 10 bakanlığı gezebiliriz. Adıyaman’da hizmet noktasında bu yatırımları getirebilmek için ve var olan sorunların çözümü noktasında rahatlıkla muhataplarına ulaşıp sorunun giderilmesi konusunda ivedi bir şekilde harekete geçebiliyor. Biz de bu doğrultuda değerimize sahip çıkıp Cuma günü gür bir şekilde Cumhurbaşkanımızın karşılamalıyız.” Dedi.


 
 
1 Haziran 2018 Cuma 03:38
Okunma: 965
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık